Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Üdvözlünk a Szent Johanna Gimi Szerepjáték oldalon! Ne habozz, olvasd el a szabályzatot és a világleírást, szedj össze mindent, ami a karakteralkotáshoz kell és csatlakozz hozzánk! Légy új diák az iskolában vagy akár bújj bele egy szereplő bőrébe!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A Staff
Rentai Renáta

Profil vagy Üzenet küldése
Rentai Renáta
Főadmin
Akármilyen kérdéseddel hozzám fordulhatsz!
Story Of My Life
Bencze Virág

Profil vagy Üzenet küldése
Bencze Virág
Moderátor
A karakteralkotással kapcsolatos kérdéseidben szívesen segítek!
Karakterlapom //készülőben//
Chatbox
Híreink
Üdvözöllek a Szent Johanna Gimi könysorozatára alapuló Szerepjátékos oldalon!

~ Hivatalosan is megnyitottunk, várunk minden kedves tagot!

~ Leadhatjátok a jelentkezéseiteket a szakkörökre! Az iskola újság, a sakk klub, a rajz szakkör, az olvasókör és a football csapat várja a jelentkezőket!

~ Az oldalon Admin felvétel van, részletekért írj üzenetet a Főadminnak!

~ Rengeteg szabad könyvbeli karakter vár a megalkotásra. Hajrá!

~ Iskola Rádiósokat keresünk! Ha minimum közepes az átlagod, szereted a zenét és jól kevered őket, jelentkezz egy Adminnál!

A ti hirdetéseitek
Hirdetést szeretnél fel rakni? Egy üzenet az ára! ;)
Legutóbbi témák
» Játszótárs kereső
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 2:17 pm by Kevin James

» kevin james - 100%
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimePént. Márc. 27, 2015 8:10 pm by Rentai Renáta

» Elkészültem!
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 8:57 pm by Kevin James

» Herczeg Julianna
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2015 3:38 pm by Herczeg Julianna

» So lovely so london
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2015 6:44 pm by Rentai Renáta

» Árnykrónikák
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 4:55 pm by Rentai Renáta

» Passion in Las Vegas
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 3:58 pm by Rentai Renáta

» Bejárati folyosó és Aula
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 9:38 pm by Rentai Renáta

» Vampsite frpg
Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 7:22 pm by Rentai Renáta

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Kedd Jún. 14, 2022 2:20 pm-kor volt itt.

 

 Bejárati folyosó és Aula

Go down 
SzerzőÜzenet
Rentai Renáta

Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2015. Jan. 31.
Age : 33
Tartózkodási hely : • a kertben olvasok

Bejárati folyosó és Aula Empty
TémanyitásTárgy: Bejárati folyosó és Aula   Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2015 11:22 am

***
Bejárati folyosó és Aula 1345474298_80
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2015. Jan. 31.
Age : 33
Tartózkodási hely : • a kertben olvasok

Bejárati folyosó és Aula Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bejárati folyosó és Aula   Bejárati folyosó és Aula Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 9:38 pm

Vilmos & Reni


Gyenge lépteim hangosan visszhangzanak a szekrények mentén lévő üres, kövezett folyosón. Táskámat a vállamra véve indulok hazafelé, letudva egy újabb hétfői napot. Olvasókör után általában Virággal megyek haza, esetleg Arnolddal, de így, hogy aranyos emó barátnőm beteg, hasonló érdeklődési körű barátomnak pedig sürgős dolga akadt máshol, egyedül vágok neki a hazaútnak.
Mindenek előtt a szekrényemhez lépek, hogy kivegyek belőle, illetve betegyek néhány könyvet, attól függően, mire lesz szükségem a házi feladat megírásában. Miközben kotorászok, egy fekete cipőt pillantok meg a szekrények tetejére dobva. Valószínűleg valaki azzal szórakozott, hogy feldobta valakinek a cipőjét. Nagyon kedves, mondhatom. Bár, az sem lehet százszázalékos, aki leveszi a cipőjét… a lelkiismeret furdalásomnak és a jószívűségemnek köszönhetően nem akartam ott hagyni, átérzem, milyen lenne, ha velem csinálná valaki ugyanezt. Népszerűtlenként, Kingát idézve ’Nyomi”-ként nincs szívem egy bajbajutott fajtársamat nem megsegíteni. Én már csak ilyen vagyok.
Igen ám, segíthetnék, levehetném a cipőt, letehetném az ’Elhagyott dolgok dobozához’, ha elég magas lennék ahhoz, hogy levegyem azt. A nem éppen kosárlabdázó alkatú apámnak és a néhány centiméterrel alacsonyabb anyukámnak köszönhetően én sem nőttem túlzottan magasra. Már modellnek sem mehetnék el.
Minden erőfeszítés ellenére, akármennyire próbálkozok, nem sikerül elérnem azt a fránya cipőt, mégis egyszerűen nem tágítok innen addig, amíg nem szereztem meg.


  Szavak: 203    Music: halgass vmit Wink   Notes: Vili <3

Vissza az elejére Go down
 
Bejárati folyosó és Aula
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi  :: Budapest :: Szent Johanna Gimi-
Ugrás: