Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Üdvözlünk a Szent Johanna Gimi Szerepjáték oldalon! Ne habozz, olvasd el a szabályzatot és a világleírást, szedj össze mindent, ami a karakteralkotáshoz kell és csatlakozz hozzánk! Légy új diák az iskolában vagy akár bújj bele egy szereplő bőrébe!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A Staff
Rentai Renáta

Profil vagy Üzenet küldése
Rentai Renáta
Főadmin
Akármilyen kérdéseddel hozzám fordulhatsz!
Story Of My Life
Bencze Virág

Profil vagy Üzenet küldése
Bencze Virág
Moderátor
A karakteralkotással kapcsolatos kérdéseidben szívesen segítek!
Karakterlapom //készülőben//
Chatbox
Híreink
Üdvözöllek a Szent Johanna Gimi könysorozatára alapuló Szerepjátékos oldalon!

~ Hivatalosan is megnyitottunk, várunk minden kedves tagot!

~ Leadhatjátok a jelentkezéseiteket a szakkörökre! Az iskola újság, a sakk klub, a rajz szakkör, az olvasókör és a football csapat várja a jelentkezőket!

~ Az oldalon Admin felvétel van, részletekért írj üzenetet a Főadminnak!

~ Rengeteg szabad könyvbeli karakter vár a megalkotásra. Hajrá!

~ Iskola Rádiósokat keresünk! Ha minimum közepes az átlagod, szereted a zenét és jól kevered őket, jelentkezz egy Adminnál!

A ti hirdetéseitek
Hirdetést szeretnél fel rakni? Egy üzenet az ára! ;)
Legutóbbi témák
» Játszótárs kereső
kevin james - 100% Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 2:17 pm by Kevin James

» kevin james - 100%
kevin james - 100% Icon_minitimePént. Márc. 27, 2015 8:10 pm by Rentai Renáta

» Elkészültem!
kevin james - 100% Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 8:57 pm by Kevin James

» Herczeg Julianna
kevin james - 100% Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2015 3:38 pm by Herczeg Julianna

» So lovely so london
kevin james - 100% Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2015 6:44 pm by Rentai Renáta

» Árnykrónikák
kevin james - 100% Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 4:55 pm by Rentai Renáta

» Passion in Las Vegas
kevin james - 100% Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 3:58 pm by Rentai Renáta

» Bejárati folyosó és Aula
kevin james - 100% Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 9:38 pm by Rentai Renáta

» Vampsite frpg
kevin james - 100% Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 7:22 pm by Rentai Renáta

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Kedd Jún. 14, 2022 2:20 pm-kor volt itt.

 

 kevin james - 100%

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kevin James

Kevin James


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2015. Mar. 25.
Tartózkodási hely : szent johanna gimi

kevin james - 100% Empty
TémanyitásTárgy: kevin james - 100%   kevin james - 100% Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2015 10:10 pm




Kevin James


"life is not easy, and it broke me"






Teljes név: Kevin James
Becenév: Kev, Brit, Úrifiú
Születési idő: 1997. 02. 23
Kor 18
Osztály: 10/b
Avatar alany: thomas brodie-sangster
Szemszín: sötétbarna
Hajszín: világos barna, de szerintem inkább vöröses
Hobbi: olvasni, sétálni, úszni, kerülni az ostoba embereket. 
Kedvenc szín: kék
Kedvenc étel: sült krumpli és sajtburger
Külső:Nem vagyok kosaras alkat, a magam 180 centijével, de igyekszem azért rendesen megállni a helyem a hölgyek között. Igaz, találkoztam már olyannal is, akire én néztem fel, mert volt vagy két méter magas, és nem láttam az arcát. Nagyjából, mint a pindúr pandúrokban az a vörös hajú nő, akinek nem emlékszem a nevére. Én is vöröses hajjal rendelkezem, amit tituláltak már sötét szőkének is, de inkább ez egy átmenet a világos barna és a vörös között, ami behatárolhatatlan egyetlen szóval, így ezt ejtsük is. Barna szemeim vannak, szinte feketék, de erős fény hatására világosabbak. A húgom erre mondta mindig, hogy kiskutya szemek, de csak akkor vetem be ezt a trükköt, ha valamit nagyon akarok. Alkatom vékony, egészen vékony, de a karomon dolgoztam, és nem, nem zsebhokival, de mindenki magából indul ki. Úgy összességében meg vagyok elégedve magammal, bár pár kilót igazán felszedhetnék, de valahogy nem megy. UFO lennék?
Belső: Sosem voltam egy átlagos gyerek, csak másmilyen. Gyerekként én voltam a legfelszabadultabb ember a világon, nagyon sokat játszottam a családommal minden marhaságit, a barátaimmal is a parkokban, meg a pályákon. Életvidám, mosolygós és nyílt voltam. Igen, nagyon fontos, hogy csak voltam. Ma már az életemben nincs annyi vidámság, vagy barát, örülök, ha van két, vagy három olyan ember akiben megbízhatok, de azokért a tűzbe tenném a kezem. Nem vagyok tipikus brit, akcentusom az van, de nincs olyan száraz humorom, és nem vagyok kék vérű, ami azért rossz nem lehet. A jellemem annyiban változott, mikor ideköltöztem, hogy nem vagyok már nyílt, nem beszélek mindenkivel, ha mégis, akkor csak a felszínen érintjük a témákat, inkább megtartok magamnak mindent. Nem vagyok naiv, nem lehet könnyen meggyőzni, az igazamért teljes mell szélességgel kiállok, és minden barátomért is. Szóval nem vagyok egyszerű eset, de ha szeretek akkor igazán szeretek és ez, az ami annyira fontos, nem más.






Előtörténetem

Birminghamben születtem, koraszülött voltam, császár metszésre volt szüksége anyámnak, amibe meg is sérült. Kapott egy agyvérzést. Majdnem belehalt, de az orvosok épphogy meg tudták menteni, de az agya nagy része károsult, már alig tudott beszélni, a látása is romlott, és nagyon lassan mozgott, alig tudott csinálni bármit is. Igen, ez azt jelenti, hogy nagyjából semmit sem tudott velem csinálni, ahogy apa sem, és így fogott az édesapám és bedugott egy árvaházba. A nevem sem mondták meg, csak beraktak oda, mintha csak megtaláltak volna, és szeretnének beadni. Akkoriban abban az árvaházban még apácák voltak, mert egy templomot alakítottak át, de az évek múlásával kikerültek onnan a kedves nénik, akiket én pingvineknek gondoltam és rendes gondozókat kaptunk. Engem mindegyik hölgy szeretett, mert tisztelet tudó voltam és szorgalmas. Azt hiszem mindenki más emiatt utált meg nagyon hamar, de mire betöltöttem a hatodik élet évemet, már kaptam is nevelőszülőket, ők voltak azok akik kiderítették, hogy kik voltak a vér szerinti szüleim. Nem volt egyszerű dolgom, de mivel a szüleimnek voltak magyar rokonaik ideköltöztünk, és már kicsinek tanítani kezdtek. Igaz, meg maradt az akcentusok, mert egészen tizenhat éves koromig Birmingham és London közt ingáztam a suli miatt, és ez volt az, ami nem tetszett nekik. Most emiatt is költöztünk ide, hiszen itt van a Szent Johanna Gimi, amihez franciául kell tanulnom. Tudom le vagyok maradva, de minden nyelv dolgozatomon átesek rendesen, igaz, hogy csak kettessel, vagy hármassal, de átmegyek és nem bukok. A magyar nyelv nem a legegyszerűbb, de megtudom értetni magamat és megértem az embereket is, így csak néha vannak nehézségeim szerencsére. Mivel ez a második évem lesz velük, már egyszerűbbek a dolgok, mert mind megismertük egymást és összetartóbbak is vagyunk.



Szerepjáték példa

Az órámat lenyomom magam mellett, ahogy az hangosabb csörögni kezd, mert egyszerűen én még fáradt vagyok ehhez. Hulla vagyok, nem akarok hajnalok hajnalán kelni, de bevallom, ez a hajnal dolog sántít, mert már elmúlt kilenc óra. Szombat van, nem pihenhetek ameddig akarok? És persze, hogy nem a válasz, mert nem vagyok egyedül. Fel sem fogom ezt, addig, míg meg nem mozdul mellettem valami, és dobja rám karjait. Vagyis csak az egyiket, a másikat a fejem alá dugja, úgy von magához, én pedig nagyot nyelek. Hogy miért? Nem tűnnek női karoknak, azoknál sokkal erősebbek, kicsit érdesebbek is, ami azt jelenti, hogy biztos egy férfival töltöttem az éjszakát. Nem emlékszem rá, mert tegnap a 18. szülinapomat ünnepeltem, és nem figyeltem mennyit iszok, csak nyeltem, mint kacsa a nokedlit. Bele sem merek gondolni, hogy mit is csináltam és kivel, bár az utolsó nagyon érdekel, így arra fordulok amerre a partnerem fekszik. Az első amit megpillantok az meztelen mellkasa, majd álla vonala, aztán feljutok az arcához is. A látvány megdöbbent teljesen, mivel a legjobb barátom fekszik mellettem, még mély álomban. Ez nagyon durva, el sem hiszem, hogy komolyan ezt tettük. Biztos, hogy ezt nem bírom ép ésszel felfogni, ezért is vágódom le az ágyról, felpillantva rá, aztán ruháimat felkapkodva rohanok a nappaliba, majd ki a házból. Igen, mint kiderült nem az én órán volt, ami berregett, nem az én ágyamban feküdtem, meg ilyenek, de ez egyszerűen nem esett volna le nekem már a legelső pillanatban, erre még várnia kellett, míg majdnem késő volt. Vállat vonok kint, nagy levegőt veszek, aztán a cigarettámat kapom elő, meggyújtva, majd mélyet szívva belőle. Ez el van cseszve, de tényleg ilyen sem volt még. Van valakim, erre vele... nem vagyok meleg sem, de van egy olyan érzésem, hogy nekem tetszett. Viszont, hogy biztos legyek a dolgomban megdobom egy üzenettel, hogy mire emlékszik az estéből. Remélem nem sokra, nem akarom elveszteni...
 

Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2015. Jan. 31.
Age : 33
Tartózkodási hely : • a kertben olvasok

kevin james - 100% Empty
TémanyitásTárgy: Re: kevin james - 100%   kevin james - 100% Icon_minitimePént. Márc. 27, 2015 8:10 pm


Elfogadva!

Hát szia *.*
Vártam már a lapodat, nagyon kíváncsi voltam rá, és hát nem csalódtam Smile
Először is, tetszett az eredetiséged, hogy a karaktered külföldi. Legalábbis ez az első, hogy egy ilyen karaktert látok, ráadásul tele van fantáziával. Persze, nem lesz könnyű helyzeted, az fix. Very Happy
Szeretem, ha valakinek van humorérzéke, és abban nem volt hiánya a lapnak. Egyik kedvencem a pingvines hasonlat, de a majdnem titltott előtörténeted sem volt semmi Very Happy
Nem húzom az időt, irány foglalni és hódítsd meg Magyarországot! Wink Very Happy

Vissza az elejére Go down
 
kevin james - 100%
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi  :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Fiúk-
Ugrás: