Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Üdvözlünk a Szent Johanna Gimi Szerepjáték oldalon! Ne habozz, olvasd el a szabályzatot és a világleírást, szedj össze mindent, ami a karakteralkotáshoz kell és csatlakozz hozzánk! Légy új diák az iskolában vagy akár bújj bele egy szereplő bőrébe!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A Staff
Rentai Renáta

Profil vagy Üzenet küldése
Rentai Renáta
Főadmin
Akármilyen kérdéseddel hozzám fordulhatsz!
Story Of My Life
Bencze Virág

Profil vagy Üzenet küldése
Bencze Virág
Moderátor
A karakteralkotással kapcsolatos kérdéseidben szívesen segítek!
Karakterlapom //készülőben//
Chatbox
Híreink
Üdvözöllek a Szent Johanna Gimi könysorozatára alapuló Szerepjátékos oldalon!

~ Hivatalosan is megnyitottunk, várunk minden kedves tagot!

~ Leadhatjátok a jelentkezéseiteket a szakkörökre! Az iskola újság, a sakk klub, a rajz szakkör, az olvasókör és a football csapat várja a jelentkezőket!

~ Az oldalon Admin felvétel van, részletekért írj üzenetet a Főadminnak!

~ Rengeteg szabad könyvbeli karakter vár a megalkotásra. Hajrá!

~ Iskola Rádiósokat keresünk! Ha minimum közepes az átlagod, szereted a zenét és jól kevered őket, jelentkezz egy Adminnál!

A ti hirdetéseitek
Hirdetést szeretnél fel rakni? Egy üzenet az ára! ;)
Legutóbbi témák
» Játszótárs kereső
Szatmáry Kinga Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 2:17 pm by Kevin James

» kevin james - 100%
Szatmáry Kinga Icon_minitimePént. Márc. 27, 2015 8:10 pm by Rentai Renáta

» Elkészültem!
Szatmáry Kinga Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 8:57 pm by Kevin James

» Herczeg Julianna
Szatmáry Kinga Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2015 3:38 pm by Herczeg Julianna

» So lovely so london
Szatmáry Kinga Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2015 6:44 pm by Rentai Renáta

» Árnykrónikák
Szatmáry Kinga Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 4:55 pm by Rentai Renáta

» Passion in Las Vegas
Szatmáry Kinga Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 3:58 pm by Rentai Renáta

» Bejárati folyosó és Aula
Szatmáry Kinga Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 9:38 pm by Rentai Renáta

» Vampsite frpg
Szatmáry Kinga Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 7:22 pm by Rentai Renáta

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Kedd Jún. 14, 2022 2:20 pm-kor volt itt.

 

 Szatmáry Kinga

Go down 
SzerzőÜzenet
Szatmáry Kinga

Szatmáry Kinga


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2015. Mar. 16.
Tartózkodási hely : Otthon és iskolában

Szatmáry Kinga Empty
TémanyitásTárgy: Szatmáry Kinga   Szatmáry Kinga Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2015 2:41 pm



Szatmáry Kinga

"Egy ló lovas nélkül is ló, de a lovas ló nélkül csak egyszerű ember."




Teljes név: Szatmáry Kinga
Becenév: Eszedbe ne jusson becézgetni! Egyébként csak Kinga
Születési idő: 1999. április. 16
Kor 15
Osztály: 9b
Avatar alany: Nina Dobrev
Szemszín: Barna
Hajszín: Barna
Hobbi: Lovaglás
Kedvenc szín: Szerinted?
Kedvenc étel: Miért mondanám el?
Külső: Csak rám kell nézni, amúgy meglehetősen gyönyörűnek találom magam. Igaz, hogy nekem is vannak hibáim, de ez most nem lényeg. Imádok ékszereket viselni, főleg gyűrűket és nyakláncokat fülbevalót, pedig egyre kevésbé de azokat is váltogatom. Hajam mindenhogy szeretem hordani, és ha valakinek tetszeni szeretnék, akkor általában csinosan öltözködök, de még így is én vagyok a legcsinosabb az osztályban.
Belső: Belső.... nézz a szemembe onnantól, bármit kilehet olvasni még az apróbb hibákat, amiket egy könyvbe zártam magamba. Szeretek nagyképűnek lenni, másoknak parancsolgatni . Sőt mi több, amikor az A-s lányokkal barátkozok és most is vannak barátaim szó szerint a pincsi kutyáimnak nevezhetném őket, imádom ha utánam koslatnak és azt teszik amit én mondok.





Előtörténetem



Alig vártam, hogy eljöjjön megint a Szeptember. Persze a nyarat végig lovagoltam és már díjugratáson is voltam, ahol szintén első lettem. Imádom Szilajt, egyre jobban megszeretem amióta, csak van nekem szinte mintha egy testvérem lenne. Szóval, már jó lenne ha a suliba lennék találkozni a barátaimmal és persze Reniékkel. De legfőképpen Olivérrel. Egész nyáron alig láttam, most pedig épp itt lenne az ideje. Olyan rég láttam a lányokat, hogy hiányoznak egész nyáron csak a húgom nyafogását hallottam, hogy így nem szép meg úgy na, ne etessen már. Tudom, hogy egy kis hercegnőnek képzeli, magát de mikor észhez térítem néha- néha akkor tudom szeretni. Szüleimmel, persze jól kijövök hiszen szeretem, ahhoz képest hogy nagyképű, önző vagyok, de hát ez van. Ezt is kell szeretni nem? Szóval, várom hogy tudjak dicsekedni a díjaimmal és újra benne lenni a könyvszerkesztőségbe. Egyébként kíváncsi vagyok, hogy mi fog történni ebben az évben mindenkivel, de legfőképpen velem. Milyen szerelmeim lesznek, egyenlőre Olivért szeretem és őt is fogom ha meg nem csal de ha igen leordítom a fejét és csinálok pár guggolást, felállást  az udvaron és  ezzel le is van tudva a feszültségem. Egyre jobban megkedveltem őket, de ettől függetlenül semmi nem változik meg bennem.

Szerepjáték példa


Végre elérkezett a kedvenc napom a Péntek. Rápillantottam, az órámra és 6: 50-et mutatott. Gyorsan kipattantam az ágyból és elkészültem. Lementem a konyhába, ettem vagy pár falatott a pirítósból anyának és apának gyorsan, nyomtam egy puszit majd a lovamhoz siettem. Ilyenkor, mindig benézek ha a suliba megyek és  neki is adok, egy puszit. Szilaj nagyon jól nevelt, ma még fogok rajta lovagolni, bármilyen is legyen a hangulatom sose hagyom magára. Majd rápillantottam, az órámra és majd búcsút vettem a lovamtól. Találkozhatok megint Virágékkal, mert bevallom jó velük lenni. Igaz, más osztályokból is barátkozok, így szó szerint ők a kutyáim legszebb szóval"csicskáim"de, ezt gyakran használom. Mikor szünet volt megint Oliverrel lógtam, mert annyira szeretem és imádom amikor velem foglalkozik. Aztán nagy örömömmel csatlakoztam Arnoldékhoz és ott volt Virág is, majd kérdezett tőle valamit Arnold.



 
Vissza az elejére Go down
 
Szatmáry Kinga
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elkészültem!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi  :: Karakterek :: Elfogadásra várók-
Ugrás: