Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

Üdvözlünk a Szent Johanna Gimi Szerepjáték oldalon! Ne habozz, olvasd el a szabályzatot és a világleírást, szedj össze mindent, ami a karakteralkotáshoz kell és csatlakozz hozzánk! Légy új diák az iskolában vagy akár bújj bele egy szereplő bőrébe!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A Staff
Rentai Renáta

Profil vagy Üzenet küldése
Rentai Renáta
Főadmin
Akármilyen kérdéseddel hozzám fordulhatsz!
Story Of My Life
Bencze Virág

Profil vagy Üzenet küldése
Bencze Virág
Moderátor
A karakteralkotással kapcsolatos kérdéseidben szívesen segítek!
Karakterlapom //készülőben//
Chatbox
Híreink
Üdvözöllek a Szent Johanna Gimi könysorozatára alapuló Szerepjátékos oldalon!

~ Hivatalosan is megnyitottunk, várunk minden kedves tagot!

~ Leadhatjátok a jelentkezéseiteket a szakkörökre! Az iskola újság, a sakk klub, a rajz szakkör, az olvasókör és a football csapat várja a jelentkezőket!

~ Az oldalon Admin felvétel van, részletekért írj üzenetet a Főadminnak!

~ Rengeteg szabad könyvbeli karakter vár a megalkotásra. Hajrá!

~ Iskola Rádiósokat keresünk! Ha minimum közepes az átlagod, szereted a zenét és jól kevered őket, jelentkezz egy Adminnál!

A ti hirdetéseitek
Hirdetést szeretnél fel rakni? Egy üzenet az ára! ;)
Legutóbbi témák
» Játszótárs kereső
Adgárdy Vilmos Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 2:17 pm by Kevin James

» kevin james - 100%
Adgárdy Vilmos Icon_minitimePént. Márc. 27, 2015 8:10 pm by Rentai Renáta

» Elkészültem!
Adgárdy Vilmos Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 8:57 pm by Kevin James

» Herczeg Julianna
Adgárdy Vilmos Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2015 3:38 pm by Herczeg Julianna

» So lovely so london
Adgárdy Vilmos Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2015 6:44 pm by Rentai Renáta

» Árnykrónikák
Adgárdy Vilmos Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 4:55 pm by Rentai Renáta

» Passion in Las Vegas
Adgárdy Vilmos Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2015 3:58 pm by Rentai Renáta

» Bejárati folyosó és Aula
Adgárdy Vilmos Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 9:38 pm by Rentai Renáta

» Vampsite frpg
Adgárdy Vilmos Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 7:22 pm by Rentai Renáta

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Kedd Jún. 14, 2022 2:20 pm-kor volt itt.

 

 Adgárdy Vilmos

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Adgárdy Vilmos

Adgárdy Vilmos


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2015. Mar. 16.
Tartózkodási hely : Bp

Adgárdy Vilmos Empty
TémanyitásTárgy: Adgárdy Vilmos   Adgárdy Vilmos Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2015 7:29 pm



Adgárdy Vilmos

"Szeretem ha a lányok üldöznek Adgárdy Vilmos 73790404  "




Teljes név: Adgárdy Vilmos
Becenév: Vilmos, Vili
Születési idő: 1999.01.19
Kor 16 
Osztály: 10/A
Avatar alany: Fransisco Lachowski
Szemszín: barna
Hajszín: barna
Hobbi:zenélek 
Kedvenc szín: sötét kék
Kedvenc étel: óriás palacsinta
Külső: Először is keresni kéne egy tükört. Az ott  a sarokba pont tökéletes!
Barna hajam mint általában most pont jól áll.   A hosszasága tetszik, így fodrászhoz nem mostanában fogok menni. Akkor jöjjön az arcom. Hát szerintem egészen jóképű vagyok.  A két szép barna szempáromat már többen is megdicsértek. Amit nem tudom honnan örököltem..   185 cm magas vagyok, ami szerintem kifejezetten magas. Persze  NBA-s kosarasok között egy törpe lennék.  Nem vagyok az a izmos alak, de pufi se.  Nem vagyok hanyag, teszek a megjelenésre, de nem mondanám magamat piperkőcnek. 
Belső: Hol is kezdjem? Kevesen ismernek igazán. Vagyis inkább mindenki csak egy részemet ismeri, az egészet nagyon kevesen. Az ismeretlenek a suliban egy nőfalónak tartanak, azok az alakok akik pedig nem tudnak a nő ügyeimről már mást mondanak rólam.  Nem nagyon érdekel mások véleménye, csak ha azzal nem csak engem bántanak meg. Régebben amikor cikiztek az árvaságom miatt, eléggé kiakadtam..most már nem nagyon érdekel, azok véleménye akikkel max egy mondatot váltottam eddig.  Nem érdekel a pletyka, főleg nem ami rólam szól. Nehezen tudom elfelejteni ha valaki cserben hagy. Ha valami megígértél, akkor tedd is meg és ne lépj le! Ennek talán  folyamatos családcsere lehet az oka. De nem vagyok pszichológus, így ebbe szerintem ne menjünk bele. Hát ez lennék én! Nem tudom, hogy te melyik részemet ismered, de remélem tetszik. Ha meg nem..az se zavar. Milyen unalmas lenne a világ, ha mindenki kedvelne?




Előtörténetem



Szülők: Ez a dolog, ami nekem egyszerre volt sok és kevés. Összesen, ha jól emlékszek körülbelül 5 darab volt a 16 év alatt, persze emelet rengeteg árvaházba töltött idő is volt.  Ez a szám elég magas, ergo sok családom volt. De egyikkel se volt nagyobb kapcsolatom..így kevés családom is volt egyszerre. Vagyis talán egyet kiemelnék.  Az utolsó ember aki magához vett Kard András, aki egy  40-es éveibe járó producer. Az árva házból sokat jártam zene oktatóhoz, ami az olyan körülmények között nevelkedő gyereknek mint én nem igazán minden napi. A helyi gimnázium énekkarosai tartották előadást, amit én gitárral kísértem. Itt ismerkedtem meg alig 12 évesen Andrással.   Nem tudom, hogy miért de fel figyelt rám és felajánlotta, hogy hetente egyszer tart nekem külön órát. A hetente egyszerből  lett hetente kétszer, majd háromszor és végül mindig nála kötöttem ki. Kialakult köztünk valami amit még mással nem tapasztaltam. Megbíztam benne és tiszteltem..Tisztán emlékszek arra a napra amikor örökbe fogadott, ami számomra teljesen meglepetés lett. Ez már lassan 4 éve történt és a kapcsolatunk még jobb lett. Ő az én családom és én vagyok az ő családja! 
Luca: Év eleje volt,  amikor ő megjelent az egyik napról a másikra a suliba. Állítólag a szülei nagyon gazdagok és  simán elrendezték, hogy felvegyék a suliba, amikor a közelbe költöztek. Persze a lányba van tehetség..nem is kevés!  Először nem foglalkoztam vele, hiszen csak egy másik diák a sok közül. Szép volt meg minden, persze már akkor is gondoltam rá, hogy elhívom valahová, de hosszabb dolgot nem terveztem vele. Általában nincsen rendes kapcsolatom, csak zavarosak és rövidek. A suliba a lányok ezt tudják és csak olyan áll le velem beszélni aki ezt vállalja. Nos a jellemem ez a része Hanna fülébe  jutott, így már nem igazán akart velem beszélni. Általában  ilyenkor ráhagyom a lányokra, de most valahogy még se tudtam. Végül jó pár hét után, amikor szerintem egyszerre megkedvelt és megutált végül is egy fagyira eljött velem. Majd belecsöppentem a számomra legsötétebb helyre..a barátság zónába! Próbáltam elhívni egy randira, de ő azt mondta, hogy inkább nem. Nem értettem, hogy mi van, hiszen élvezzük egymás társaságát, akkor meg miért ne?  Majd egy nap megtört és   sikerült egy randi. Mozizni mentünk és minden jól sikerült. Aztán minden ment úgy ahogy mennie kellet. A mozi után haza kísértem és megcsókoltam. Másnap egyikünk se tudta, hogy hogyan tovább. Hiszen ő váltig állította, hogy nem szeretne egy kapcsolatot kezdeni, hiszen most a jövőjére koncentrál. Én pedig nem vagyok jó párkapcsolatokba..próbáltam már és nem lett jó vége. Még is imádjuk egymás társaságát és lehet, hogy nem vagyunk együtt, de azért egy pár csók már azóta elcsattant köztünk. 
Monkey Farm: Ez pedig a banda ahol játszok, pontosabban gitározok. Egyre jobb megy a banda, míg úgy is ha kb. minden gimiben van ilyen suli banda, de a nevelőapám sokat segít nekünk. Még a nyáron álltunk össze de már adtunk egy kisebb koncert szerűséget..Főleg felettem járok alkotják és van egy első éves egyetemista is, aki a dobosunk. Sokat foglalkozok ezzel, ha már a tanulással nem. Tudom elég kicsi esély van arra hogy befutunk, de attól még küzdök érte. Hogy miért ez a neve..azt ne kérdezzétek!

Jelenleg ez a három dolgot tudom kiemelni eddigi rövid életemből

Szerepjáték példa


-Most miért nem jössz velem fel a szobámba?- kérdezi Dorka nagy nehezen, akinek már az állás is nehézkes a sok alkohol miatt. Szegény lány, már-már sajnálom, hogy ilyen hamar így lerészegedik
-Majd szivi máskor- felelem, majd a tömegben tovább keresem Lucát. Tudom, hogy nem szereti ez az ilyen házibulikat, de a remény hal meg utoljára. Szeret ő is bulizni meg minden, csak nem szereti ezt a nagy tömeget, ami ilyenkor lenni szokott. Én is inkább a konyhába vártam rá és itt találtam meg Dorkát (a házigazdát) aki enyhén szólva kiütötte magát.
-Ti férfiak mind olyan..olyan- üvöltött egyszer csak rám Dorka, majd jól beleivott még egy nagyot az italában.
-Szerintem azt abba kéne hagynod- nézek rá kicsit megijedve, majd rögtön ki is rántom a már majdnem üres üveget.
-Most miért vetted el?- kérdezte nagy szemekkel, mintha a világ legnagyobb hibáját követtem volna el. Majd a következő pillanatba elindult felém, de csak félig jutott el, mert neki sétált az egyik széknek.
-Szerintem el kéne menned valahová lefeküdni- felelem, majd megfogom a karját, nehogy elessen. Nem igazán így terveztem a bulit..
-Akkor feljössz velem a szobámba?-kérdezi nagy vigyorral az arcán.
-Igen, felmegyek- felelem , majd elindultunk ketten a szobája felé. Na, hát a következő negyed óra akár egy paródia filmbe is simán bele lehetett volna vágni. Tudjátok milyen nehéz feljutni egy lépcsőn egy full részeg lánnyal, aki közben nyomul rátok? Nem könnyű..Mire felértünk a lépcső feléig kijelentette, hogy a szerencse szalvétáját (??) lent hagyta. Akkor vissza mentünk a konyhába, ahol azt mondta, hogy ez csak egy „vicc” volt. Szóval kezdtem már nagyon kiakadni, de ha én nem segítek neki akkor lefeküdt volna a lépcsőre és ott aludt volna be. Nagy nehezen végül bejutottunk a szobájába, ahol szó szerint rádőlt az ágyra és már el is aludt, még a bakancsát se húzta le előtte..
Már mentem volna le a lépcsőn vissza a többiekhez, amikor szembe jött velem Luca.
-Hol voltál?- kérdezem tőle tárt karokkal.
-Mondtam, hogy engem nem érdekel az ilyen!- válaszolt Luca ..olyan Lucásan.
-De még is itt vagy- felelem kissé nevetve.
-Mert megkérted hogy jöjjek


 


A hozzászólást Adgárdy Vilmos összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 18, 2015 6:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta


Hozzászólások száma : 141
Join date : 2015. Jan. 31.
Age : 33
Tartózkodási hely : • a kertben olvasok

Adgárdy Vilmos Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adgárdy Vilmos   Adgárdy Vilmos Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2015 7:25 am


Elfogadva!

Először is hagy kezdjem azzal, hogy te vagy a Legelső Elfogadott karakterünk, amiért máris izgatottan kezdtem neki a lapod olvasásának, ez a hangulat pedig nem változott, ugyanis imádtam.  Razz  
A Karakterlapod nagyon jó lett, élmény volt olvasni. Többször is megnevettettél, főleg a 'szerencse szalvétás' dologgal. Very Happy.
Először tipikus szívtipró fajtának gondoltalak, de hamar rá kellett jönnöm, hogy ez a dögös pofi belülről teljesen más.  Sajnálom, hogy legfőképp árvaként nőttél fel és nem volt egy rendes, állandó családod.  Rolling Eyes
Egyébként örülök egy zenei tehetségnek a suliban, szóval nem is tartalak fel tovább, irány foglalózni és hódítsd meg a játékteret!  Wink   Adgárdy Vilmos 3877591760

Vissza az elejére Go down
 
Adgárdy Vilmos
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi  :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Fiúk-
Ugrás: